به وب سایت شرکت برنا پلاستیک خوش آمدید

شرکت برنا پلاستیک سپاهان در سال 1378 با دریافت مجوز پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن استان اصفهان تاسیس گردید.

welcome image
  • shopping bag این مجموعه با مدیریتی جوان و داشتن کادری مجرب وکار آزموده از همان بدو تولید کیفیت و تنوع محصول را سر لوحه کار خود قرار داده است. این واحد صنعتی با خرید و وارد نمودن ماشین آلات تولید، چاپ، دوخت و بسته بندی از کشور عزیزمان و کشور های ایتالیا و تایوان در جهت ارتقا محصوالت خود گام های بلندی برداشته است. به طوری که هم اکنون این شرکت با توزیع محصولات خود با برند برنا در داخل کشور و نام تجاری تجلی از کشور های هم جوار مانند: کردستان عراق، عراق، ترکمنستان، گرجستان، پاکستان و افغانستان نامی نیک از خود به جا گذاشته است.

  • shopping bag برنا پلاستیک به عنوان اولین واحد تولیدی مفتخر به دریافت نشان استاندرد ملی در استان اصفهان و سیب سلامت از اداره غذا و دارو شده است.

محصولات

استفاده از دستگاههای به روز ایتالیا و تایوان در تولید محصولات

برنا پلاستیک

بیش از 50 سال تجربه در صنعت تولید پلاستیک

sefaresh

سفارش محصول

 

 

 

gallery

گالری تصاویر

 

 

 

eftekharat

افتخارات

 

 

 

 

پلاستیک به دسته ای از مواد مصنوعی و یا نیمه مصنوعی گویند که از فرایند بسپارش یا پلیمریزاسیون بدست می آید. پالستیک ها دسته ای از بسپارهای افزایشی یا تراکمی هستند. پالستیک ها را می توان به شکل های مختلف درآورد.

plastic

مطالعه بیشتر...

 

اولین قدم در مورد صنعت پلاستیک، توسط فردی به نام وایسا هیکات انجام گرفت که تلاش می‌کرد ماده‌ای بجای عاج فیل تهیه کند. چون عاج فیل بعنوان ماده‌ای سخت، گران قیمت و همینطور کمیاب کاربردهای فراوانی داشت.

plastic1

مطالعه بیشتر...